Погляд в минуле…
18 груд. 2013
У рамках проведення атестації педагогічних працівників у місті Кіровське в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 для молодих спеціалістів — учителів історії, членів міської атестаційної комісії та членів міської експертної групи відбувся відкритий урок з історії України учителя вищої кваліфікаційної категорії, “учителя-методиста” Зелінського В.Г.
У рамках проведення атестації педагогічних працівників у місті Кіровське в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 для молодих спеціалістів — учителів історії, членів міської атестаційної комісії та членів міської експертної групи відбувся відкритий урок з історії України учителя вищої кваліфікаційної категорії, “учителя-методиста” Зелінського В.Г. Тема уроку «ХХ з’їзд КПРС та початок лібералізації суспільства», мета якого висвітлення історичних передумов політичних змін та альтернативи розвитку країни після смерті Й.В.Сталіна, протиріччя діяльності М.Хрущова в лібералізації суспільства, сприяння осмисленню ролі людини в історії. Форма проведення - засідання вченої ради, дозволила зробити урок яскравим , цікавим та насиченим. Захід супроводжувався фрагментами кінохроніки ХХ з’їзду КПРС, виставкою газет, рефератів. Родзинкою уроку були спогади вчителя про його життя в 1956 році, коли він був чотирирічним хлопчиком.
![](/uploads/editor/3755/330628/news_57/images/m_kirovske_1_.jpg)
![](/uploads/editor/3755/330628/news_57/images/m_kirovske.jpg)
Молоді спеціалісти та вчителі історії міста мали змогу ознайомитися із здобутками та накопиченими матеріалами вчителя Зелінського В.Г.: періодичні видання минулих історичних років, матеріали кінохроніки, які відображають події минулого, предмети ужитку 1956 року тощо.
![](/uploads/editor/3755/330628/news_57/images/m_kirovske_1_.jpg)
![](/uploads/editor/3755/330628/news_57/images/m_kirovske.jpg)
Молоді спеціалісти та вчителі історії міста мали змогу ознайомитися із здобутками та накопиченими матеріалами вчителя Зелінського В.Г.: періодичні видання минулих історичних років, матеріали кінохроніки, які відображають події минулого, предмети ужитку 1956 року тощо.
За інформацією відділу освіти Кіровської міської ради